O nás
Tomáš Rolc, jednatel společnosti

Děláme kvalitní weby.

open source, jednoduché, rychlé a efektivní. Už deset let vytvářím pro klienty takovéto weby a online řešení. Hot&Fresh je splněním mé vize nabídnout tyto služby co nejvíce zákazníkům.

Klientům zajišťujeme kompletní servis výroby webu od konzultace, návrhu, realizace, testování, produkce a marketingu. Jediné, co u nás potřebujete je dobrý nápad a o zbytek se postaráme my.

Tomáš Rolc

Tomáš Rolc, jednatel společnosti

Jak probíhá spolupráce?

V Hot&Fresh děláme rychlé, responzivní nové weby, kvalitní e-shopy a uživatelsky přívětivé CRMs. Web máte? Vylepšíme ho novými funkcemi, vzhledem i marketingem.

Sejdeme se

Na první schůzce si ujasníme vaší vizi a potřeby. Prodiskutujeme technické, finanční a časové možnosti.

Napíšeme zadání

Informace ze schůzky + naše rešerše = zadání. Doplníme ho o podmínky, časový plán a návrh doplňkových služeb. Zadání si odsouhlasíme a podepíšeme smlouvu.

Navrhneme řešení

U webu je to obvykle tzv. "low-fidelity wireframe" - rozložení, struktura, funkce webu. U marketingu je to marketingový plán. Pokud existuje grafický manuál značky, zapracujeme ho.

Konzultujeme

Voláme si, píšeme si, vidíme se.

Pracujeme

Po dosažení spokojenosti s návrhem na obou stranách se pustíme do hrubé práce. Web, plug-iny, šablony nakódujeme, marketing nakreslíme, nafotíme a napíšeme.

Testujeme

Po nasazení na hosting v neveřejném režimu web testujeme. Na web máte také přístup a můžete připomínkovat a případně doplňovat textové a grafické podklady, pokud nejsou součástí dodávky.

100%

Po naplnění webu obsahem a odstranění posledních nedostatků, web publikujeme. Na správě a zálohách se domluvíme. Záruční servis je samozřejmost.

Vybrané projekty

Zde naleznete naše projekty.

Co o nás říkají klienti?

Názor klienta je pro nás důležitý.

Rádi vám pomůžeme.

Ozvěte se nám do mailu, na telefon nebo do chatu.

Kontakty